ZMĚKČOVAČE NA ÚPRAVU VODY

Změkčovače vody pro průmyslové myčky

V naší nabídce změkčovačů vody pro průmyslové myčky naleznete spolehlivá a efektivní řešení pro optimalizaci výkonu vašich průmyslových myček a ochranu vašich investic do vysoce kvalitních zařízení. Změkčovače vody jsou klíčovým prvkem při údržbě myček a zajištění dlouhé životnosti vašeho vybavení.

Široká škála velikostí a kapacit: Nabízíme změkčovače vody v různých velikostech a kapacitách, které pokryjí potřeby průmyslových myček všech velikostí a kapacit. Bez ohledu na to, zda provozujete malou kavárnu nebo velkou průmyslovou kuchyň, u nás najdete ideální změkčovač vody pro váš provoz.

Ekonomické a ekologické řešení: Investice do změkčovače vody se rychle vyplatí prostřednictvím úspor na energii, detergentech a opravách myček. Současně snižuje i vaši ekologickou stopu tím, že minimalizuje množství chemických látek uvolňovaných do životního prostředí.

2 položek celkem
649 supertab tabletova regeneracni sul 25kg
386 Kč bez DPH
467 Kč / pyt

Tabletová regenerační sůl pro změkčovače. Tabletová regenerační sůl SuperTab se používá pro moderní automatické úpravny, a to jak pro aplikace změkčování, tak pro úpravny vody...

BES-53793
HS-PRO-EQ-2103
Nastavení koncentrace chemie
Možnost nastavení dávkovačů k myčkám
dle typu zařízení
Záruka 2 roky na všechny produkty
Záruka 2 roky
na všechny produkty